Kallurauto HOWO 336, 2017, 15782 EUR müügil - Truck1 Eesti - ID: 4438538
Leia SINOTRUK HOWOMine SINOTRUK HOWO kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": HOWO 336

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Kallurauto HOWO 336 ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (82)
Sarnased pakkumised:
Sobivaimad
Sarnase hinnaga
Teie lähedal
Sama aasta
SINOTRUK HOWO 336HP Dump Truck - Kallurauto: pilt 1
SINOTRUK HOWO 336HP Dump Truck - Kallurauto: pilt 2
SINOTRUK HOWO 336HP Dump Truck - Kallurauto: pilt 3
SINOTRUK HOWO 336HP Dump Truck - Kallurauto: pilt 4
SINOTRUK HOWO 336HP Dump Truck - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

SINOTRUK HOWO 336HP Dump Truck

Kallurauto
2020336 hp
Hiina, Hefei
Avaldatud: 14p

15 810EUR

  • ≈ 17 999 USD
2020336 hp
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Howo 336

Kallurauto
8x4Euro 3330 hp
Hiina, Jining
Avaldatud: 2a

14 050EUR

  • ≈ 15 995 USD
8x4Euro 3330 hp
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
HOWO Dump Truck 336HP Click for Discount - Kallurauto: pilt 1
HOWO Dump Truck 336HP Click for Discount - Kallurauto: pilt 2
HOWO Dump Truck 336HP Click for Discount - Kallurauto: pilt 3
HOWO Dump Truck 336HP Click for Discount - Kallurauto: pilt 4
HOWO Dump Truck 336HP Click for Discount - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (11)

HOWO Dump Truck 336HP Click for Discount

Kallurauto
2020336 hp
Hiina, Hefei
Avaldatud: 14p

14 493EUR

  • ≈ 16 500 USD
2020336 hp
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (16)

Howo 336 6x4

Kallurauto
20247500 km6x4336 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei

13 794EUR

  • ≈ 15 704 USD
20247500 km6x4336 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

Howo 336 6x4

Kallurauto
20248500 km6x4Euro 2331 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining

13 794EUR

  • ≈ 15 704 USD
20248500 km6x4Euro 2331 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

Howo 336 6x4

Kallurauto
20247500 km6x4Euro 2450 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei

13 727EUR

  • ≈ 15 628 USD
20247500 km6x4Euro 2450 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (17)

Howo 336 6x4

Kallurauto
20256858 kmEuro 2336 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining

13 722EUR

  • ≈ 15 622 USD
20256858 kmEuro 2336 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 [ Copy ] - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 [ Copy ] - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 [ Copy ] - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 [ Copy ] - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 [ Copy ] - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (14)

Howo 336 6x4 [ Copy ]

Kallurauto
20246858 kmEuro 2457 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining

13 899EUR

  • ≈ 15 823 USD
20246858 kmEuro 2457 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

Howo 336 6x4

Kallurauto
20248500 kmEuro 2457 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei

13 621EUR

  • ≈ 15 507 USD
20248500 kmEuro 2457 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

Howo 336 6x4

Kallurauto
20248500 kmEuro 2457 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei

13 555EUR

  • ≈ 15 432 USD
20248500 kmEuro 2457 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
SINOTRUK HOWO 6x4 Dump Truck Click for Discount - Kallurauto: pilt 1
SINOTRUK HOWO 6x4 Dump Truck Click for Discount - Kallurauto: pilt 2
SINOTRUK HOWO 6x4 Dump Truck Click for Discount - Kallurauto: pilt 3
SINOTRUK HOWO 6x4 Dump Truck Click for Discount - Kallurauto: pilt 4
SINOTRUK HOWO 6x4 Dump Truck Click for Discount - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

SINOTRUK HOWO 6x4 Dump Truck Click for Discount

Kallurauto
2017371 hp
Hiina, Hefei
Avaldatud: 14p

14 756EUR

  • ≈ 16 799 USD
2017371 hp
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 3
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 4
Howo 336 6x4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

Howo 336 6x4

Kallurauto
20249800 kmEuro 2331 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining

13 030EUR

  • ≈ 14 834 USD
20249800 kmEuro 2331 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12200 kg
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Sinotruk HOWO 6*4 Dump truck - Kallurauto: pilt 1
Sinotruk HOWO 6*4 Dump truck - Kallurauto: pilt 2
Sinotruk HOWO 6*4 Dump truck - Kallurauto: pilt 3
Sinotruk HOWO 6*4 Dump truck - Kallurauto: pilt 4
Sinotruk HOWO 6*4 Dump truck - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Sinotruk HOWO 6*4 Dump truck

Kallurauto
201712000 km6x4Euro 4371 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12500 kg
Hiina, Hefei
Avaldatud: 2a

13 175EUR

  • ≈ 14 999 USD
201712000 km6x4Euro 4371 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12500 kg
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Sinotruck HOWO 336HP dump truck - Kallurauto: pilt 1
Sinotruck HOWO 336HP dump truck - Kallurauto: pilt 2

Sinotruck HOWO 336HP dump truck

Kallurauto
Kogumass: 25000 kg
Hiina, Shi Zhong Qu
Küsige hinda
Kogumass: 25000 kg
Hiina, Shi Zhong Qu
Kontakeeru müüjaga
Howo 336 Dump Truck 10 Wheel - Kallurauto: pilt 1
Howo 336 Dump Truck 10 Wheel - Kallurauto: pilt 2
Howo 336 Dump Truck 10 Wheel - Kallurauto: pilt 3

Howo 336 Dump Truck 10 Wheel

Kallurauto
336 hpKandevõime: 35000 kgKogumass: 25000 kg
Hiina, Shi Zhong Qu
Küsige hinda
336 hpKandevõime: 35000 kgKogumass: 25000 kg
Hiina, Shi Zhong Qu
Kontakeeru müüjaga
HOWO 371 - Kallurauto: pilt 1
HOWO 371 - Kallurauto: pilt 2
HOWO 371 - Kallurauto: pilt 3
HOWO 371 - Kallurauto: pilt 4
HOWO 371 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

HOWO 371

Kallurauto
2017222589 km8x4Euro 4371 hp
Hiina, Min Hang Qu
Avaldatud: 1k
Küsige hinda
2017222589 km8x4Euro 4371 hp
Hiina, Min Hang Qu
Kontakeeru müüjaga
HOWO 336 - Kallurauto: pilt 1
HOWO 336 - Kallurauto: pilt 2
HOWO 336 - Kallurauto: pilt 3
HOWO 336 - Kallurauto: pilt 4
HOWO 336 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (12)

HOWO 336

Kallurauto
2022189852 km6x4Euro 5336 hp
Hiina, Min Hang Qu
Avaldatud: 1k
Küsige hinda
2022189852 km6x4Euro 5336 hp
Hiina, Min Hang Qu
Kontakeeru müüjaga
HOWO 336 - Kallurauto: pilt 1
HOWO 336 - Kallurauto: pilt 2

HOWO 336

Kallurauto
2023181111 km6x4Euro 5336 hp
Hiina, Min Hang Qu
Avaldatud: 1k
Küsige hinda
2023181111 km6x4Euro 5336 hp
Hiina, Min Hang Qu
Kontakeeru müüjaga
HOWO Howo  NX - Kallurauto: pilt 1
HOWO Howo  NX - Kallurauto: pilt 2
HOWO Howo  NX - Kallurauto: pilt 3
HOWO Howo  NX - Kallurauto: pilt 4

HOWO Howo NX

Kallurauto
2025
Hiina, Hefei
Avaldatud: 2p

16 250EUR

  • ≈ 18 500 USD
2025
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Howo

Kallurauto
Euro 2365 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 15000 kg
Hiina, Jining

15 763EUR

  • ≈ 17 946 USD
Euro 2365 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 15000 kg
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Sinotruk Howo Howo 6×4 - Kallurauto: pilt 1
Sinotruk Howo Howo 6×4 - Kallurauto: pilt 2
Sinotruk Howo Howo 6×4 - Kallurauto: pilt 3
Sinotruk Howo Howo 6×4 - Kallurauto: pilt 4
Sinotruk Howo Howo 6×4 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Sinotruk Howo Howo 6×4

Kallurauto
2020371 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12500 kg
Hiina, Hefei
Avaldatud: 15p

13 175EUR

  • ≈ 14 999 USD
2020371 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 12500 kg
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
HOWO 380 - Kallurauto: pilt 1
HOWO 380 - Kallurauto: pilt 2
HOWO 380 - Kallurauto: pilt 3
HOWO 380 - Kallurauto: pilt 4
HOWO 380 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

HOWO 380

Kallurauto
380 hpKogumass: 25000 kg
Hiina, Shangpai

14 800EUR

  • ≈ 16 849 USD
380 hpKogumass: 25000 kg
Hiina, Shangpai
Kontakeeru müüjaga
Howo 375 - Kallurauto: pilt 1
Howo 375 - Kallurauto: pilt 2
Howo 375 - Kallurauto: pilt 3
Howo 375 - Kallurauto: pilt 4
Howo 375 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Howo 375

Kallurauto
6x4Euro 3502 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 15000 kg
Hiina, Jining

12 897EUR

  • ≈ 14 683 USD
6x4Euro 3502 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 15000 kg
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Howo 375 - Kallurauto, Kraanaga veoauto: pilt 1
Howo 375 - Kallurauto, Kraanaga veoauto: pilt 2
Howo 375 - Kallurauto, Kraanaga veoauto: pilt 3
Howo 375 - Kallurauto, Kraanaga veoauto: pilt 4
Howo 375 - Kallurauto, Kraanaga veoauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Howo 375

Kallurauto, Kraanaga veoauto
Euro 3375 hp
Hiina, Jining
Avaldatud: 2a
Küsige hinda
Euro 3375 hp
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Howo 371 - Kallurauto: pilt 1
Howo 371 - Kallurauto: pilt 2
Howo 371 - Kallurauto: pilt 3
Howo 371 - Kallurauto: pilt 4
Howo 371 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Howo 371

Kallurauto
6x4Euro 3365 hp
Hiina, Shangpai

13 597EUR

  • ≈ 15 480 USD
6x4Euro 3365 hp
Hiina, Shangpai
Kontakeeru müüjaga
Howo New - Kallurauto: pilt 1
Howo New - Kallurauto: pilt 2
Howo New - Kallurauto: pilt 3
Howo New - Kallurauto: pilt 4
Howo New - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Howo New

Kallurauto
Uus6x4Euro 3336 hp
Uus
Hiina, Hefei

25 297EUR

  • ≈ 28 800 USD
Uus6x4Euro 3336 hp
Uus
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Howo

Kallurauto
202125771 kmEuro 3365 hp
Hiina, Minhang
Avaldatud: 2a

12 118EUR

  • ≈ 13 796 USD
202125771 kmEuro 3365 hp
Hiina, Minhang
Kontakeeru müüjaga
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Howo

Kallurauto
202125675 km6x4Euro 3Kandevõime: 50000 kg
Hiina, Hefei
Avaldatud: 2a

13 615EUR

  • ≈ 15 500 USD
202125675 km6x4Euro 3Kandevõime: 50000 kg
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
SINOTRUK HOWO - Kallurauto: pilt 1
SINOTRUK HOWO - Kallurauto: pilt 2
SINOTRUK HOWO - Kallurauto: pilt 3
SINOTRUK HOWO - Kallurauto: pilt 4
SINOTRUK HOWO - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

SINOTRUK HOWO

Kallurauto
Hiina, Dianbu
Avaldatud: 1a
Küsige hinda
Hiina, Dianbu
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Howo

Kallurauto
Uus20251 km6x4Euro 5400 hp
Uus
Hiina, Dianbu
Avaldatud: 1a
Küsige hinda
Uus20251 km6x4Euro 5400 hp
Uus
Hiina, Dianbu
Howo 375 - Kallurauto: pilt 1
Howo 375 - Kallurauto: pilt 2
Howo 375 - Kallurauto: pilt 3
Howo 375 - Kallurauto: pilt 4
Howo 375 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

Howo 375

Kallurauto
6x4Euro 3375 hpKandevõime: 13000 kgKogumass: 25000 kg
Hiina, Dianbu

14 681EUR

  • ≈ 16 714 USD
6x4Euro 3375 hpKandevõime: 13000 kgKogumass: 25000 kg
Hiina, Dianbu
Howo 375 - Kallurauto: pilt 1
Howo 375 - Kallurauto: pilt 2
Howo 375 - Kallurauto: pilt 3
Howo 375 - Kallurauto: pilt 4
Howo 375 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Howo 375

Kallurauto
8x4Euro 3369 hpKandevõime: 16000 kgKogumass: 31000 kg
Hiina, Dianbu

16 575EUR

  • ≈ 18 870 USD
8x4Euro 3369 hpKandevõime: 16000 kgKogumass: 31000 kg
Hiina, Dianbu
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

Howo

Kallurauto
20198x4375 hpKogumass: 15000 kg
Hiina, Dianbu

14 870EUR

  • ≈ 16 929 USD
20198x4375 hpKogumass: 15000 kg
Hiina, Dianbu
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Howo

Kallurauto
202018200 km6x4365 hpKandevõime: 29700 kgKogumass: 41500 kg
Hiina, Dianbu

14 776EUR

  • ≈ 16 822 USD
202018200 km6x4365 hpKandevõime: 29700 kgKogumass: 41500 kg
Hiina, Dianbu
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (11)

Howo

Kallurauto
202116400 km6x4Euro 3365 hpKandevõime: 2500 kgKogumass: 15100 kg
Hiina, Dianbu

13 734EUR

  • ≈ 15 636 USD
202116400 km6x4Euro 3365 hpKandevõime: 2500 kgKogumass: 15100 kg
Hiina, Dianbu
Howo  - Kallurauto: pilt 1
Howo  - Kallurauto: pilt 2
Howo  - Kallurauto: pilt 3
Howo  - Kallurauto: pilt 4
Howo  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

Howo

Kallurauto
201829999 km
Hiina, Shanghai
Avaldatud: 2k

12 296EUR

17% KM

  • ≈ 13 998 USD
201829999 km
Hiina, Shanghai
Howo HOWO TX 6X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 1
Howo HOWO TX 6X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 2
Howo HOWO TX 6X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 3
Howo HOWO TX 6X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 4
Howo HOWO TX 6X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

Howo HOWO TX 6X4 Dump Truck

Kallurauto
Uus6x4Euro 5400 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 42700 kg
Uus
Hiina, Shangpai

27 800EUR

  • ≈ 31 650 USD
Uus6x4Euro 5400 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 42700 kg
Uus
Hiina, Shangpai
Kontakeeru müüjaga
Howo HOWO TX 8X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 1
Howo HOWO TX 8X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 2
Howo HOWO TX 8X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 3
Howo HOWO TX 8X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 4
Howo HOWO TX 8X4 Dump Truck - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Howo HOWO TX 8X4 Dump Truck

Kallurauto
8x4Euro 5400 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 42700 kgPaagi maht: 800 L
Hiina, Shu Shan Qu

29 800EUR

  • ≈ 33 927 USD
8x4Euro 5400 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 42700 kgPaagi maht: 800 L
Hiina, Shu Shan Qu
Kontakeeru müüjaga
Howo 375 - Kallurauto: pilt 1
Howo 375 - Kallurauto: pilt 2
Howo 375 - Kallurauto: pilt 3
Howo 375 - Kallurauto: pilt 4
Howo 375 - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

Howo 375

Kallurauto
2022Euro 3375 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 15000 kg
Hiina, Jining
Avaldatud: 2a

12 735EUR

  • ≈ 14 498 USD
2022Euro 3375 hpKandevõime: 30000 kgKogumass: 15000 kg
Hiina, Jining
Kontakeeru müüjaga
Howo 371  - Kallurauto: pilt 1
Howo 371  - Kallurauto: pilt 2
Howo 371  - Kallurauto: pilt 3
Howo 371  - Kallurauto: pilt 4
Howo 371  - Kallurauto: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Howo 371

Kallurauto
20226x4Euro 2371 hpKandevõime: 40000 kgKogumass: 25000 kg
Hiina, Lu Yang Qu

6 090EUR

  • ≈ 6 933 USD
20226x4Euro 2371 hpKandevõime: 40000 kgKogumass: 25000 kg
Hiina, Lu Yang Qu
Kontakeeru müüjaga

Kallurauto HOWO 336

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Kallurauto HOWO 336: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Kallurauto HOWO 336: pilt 1
See what's in stock now
Ärisõidukid SINOTRUK
4.8
Arvustused: 1
MÜÜDUD

15 782EUR

  • ≈ 17 967 USD

12 Jaanuar 2021

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mudel

Viitenumber

WZ-20200424020
Tootmisaasta

Lävisõit

51499 km
Seisukord

suurepärane
Esmane registreerimise kuupäev

06.04.2017
Tehniline ülevaatus

Can be inspected by the 3rd party
Mootori tundi

1750 t
Kaal

11340 kg
Puhaskaal

11340 kg
Kogumass

11340 kg
Kandevõime

11340 kg
Pikkus

172720 mm
Laius

63398 mm
Kõrgus

75133 mm
Hüdraulika

Värv

punane
Asukoht

Hiina, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China
Mootor/jõuülekanne
saasteklass

kütus

nihe

9726 cc
võimsus

336 hp
käigukast

Šassii/vedrustus
vedrustus

hüdrauliline
rattalaas

116840 mm
Kere/pealisehitus
kere materjal

teras
mõõdik

tööriistakast

Kabiin/salong
udutuled

ksenoontuled

lisatuled

päikesesirm

elektrilised aknad

elektrilised peeglid

kesklukustus

reisija pneumaatiline iste

turvavööd

raadio

Lisaseadmed
ühikuid saadaval

100
garantii

eelmiste omanike arv

1

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Ärisõidukid SINOTRUK
4.8
Arvustused: 1
MÜÜDUD

15 782EUR

  • ≈ 17 967 USD

12 Jaanuar 2021

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Seda veebisaiti kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja oma isikuandmete töötlemisega. Lisateave
t1 old test archive
t1 test archive - Truck
t1 test archive - W&Z MACHINERY CO.,LTD.