Sadulveok SCANIA S500, 2022 müügil - Truck1 Eesti - ID: 11317112
Leia SCANIA S 500Mine SCANIA S 500 kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": SCANIA S500

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Sadulveok SCANIA S500 ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (20)
Sarnased pakkumised:
SCANIA S500 - Sadulveok: pilt 1
SCANIA S500 - Sadulveok: pilt 2
SCANIA S500 - Sadulveok: pilt 3
SCANIA S500 - Sadulveok: pilt 4
SCANIA S500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

SCANIA S500

Sadulveok
2022810000 km4x2Euro 6
Itaalia, Andria
Avaldatud: 2k
Küsige hinda
2022810000 km4x2Euro 6
Itaalia, Andria
Kontakeeru müüjaga
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Scania S 500

Sadulveok
2022627802 km4x2Euro 6500 hpKandevõime: 10319 kgKogumass: 19000 kg
Belgia, Hooglede
Avaldatud: 27pViitenumber TC79317

75 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 87 914 USD
2022627802 km4x2Euro 6500 hpKandevõime: 10319 kgKogumass: 19000 kg
Belgia, Hooglede
Kontakeeru müüjaga
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (15)

Scania S 500

Sadulveok
2022613000 km4x2Euro 6500 hp
Hispaania, Madrid

69 500EUR

  • ≈ 80 501 USD
2022613000 km4x2Euro 6500 hp
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (39)

Scania S 500

Sadulveok
2022667000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület

57 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 66 602 USD
2022667000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (41)

Scania S 500

Sadulveok
2022631000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület

56 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 65 443 USD
2022631000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (38)

Scania S 500

Sadulveok
2022651000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület

56 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 65 443 USD
2022651000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania S 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (43)

Scania S 500

Sadulveok
2022649000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület
Avaldatud: 10pViitenumber IMP-4744

56 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 65 443 USD
2022649000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
Scania 500S S500*TOP COND*SCANIA S500* - Sadulveok: pilt 1
Scania 500S S500*TOP COND*SCANIA S500* - Sadulveok: pilt 2
Scania 500S S500*TOP COND*SCANIA S500* - Sadulveok: pilt 3
Scania 500S S500*TOP COND*SCANIA S500* - Sadulveok: pilt 4
Scania 500S S500*TOP COND*SCANIA S500* - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Scania 500S S500*TOP COND*SCANIA S500*

Sadulveok
2019907000 kmEuro 6500 hp
Belgia, Evergem
Avaldatud: 1k
Küsige hinda
2019907000 kmEuro 6500 hp
Belgia, Evergem
Kontakeeru müüjaga
Scania S500 - Sadulveok: pilt 1
Scania S500 - Sadulveok: pilt 2
Scania S500 - Sadulveok: pilt 3
Scania S500 - Sadulveok: pilt 4
Scania S500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (27)

Scania S500

Sadulveok
1335747 km4x2Euro 6500 hp
Portugal, Botão
Avaldatud: 1k Viitenumber 0008366
Küsige hinda
1335747 km4x2Euro 6500 hp
Portugal, Botão
Kontakeeru müüjaga
Scania S500 S 500 Retarder - Sadulveok: pilt 1
Scania S500 S 500 Retarder - Sadulveok: pilt 2
Scania S500 S 500 Retarder - Sadulveok: pilt 3
Scania S500 S 500 Retarder - Sadulveok: pilt 4
Scania S500 S 500 Retarder - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Scania S500 S 500 Retarder

Sadulveok
2018999000 kmEuro 6500 hp
Belgia, Evergem
Küsige hinda
2018999000 kmEuro 6500 hp
Belgia, Evergem
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022596706 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022596706 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022602585 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022602585 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022610492 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022610492 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022595465 km4x2Euro 6500 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022595465 km4x2Euro 6500 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022561457 km4x2Euro 6500 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022561457 km4x2Euro 6500 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Scania R500

Sadulveok
2022379233 km6x2Euro 6500 hpKandevõime: 19177 kgKogumass: 28000 kg
Madalmaad, Vuren

68 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 79 806 USD
2022379233 km6x2Euro 6500 hpKandevõime: 19177 kgKogumass: 28000 kg
Madalmaad, Vuren
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022588192 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Avaldatud: 1k Viitenumber UVES02260009

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022588192 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022567863 km4x2Euro 6500 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Avaldatud: 1k Viitenumber UVES02260012

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022567863 km4x2Euro 6500 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R 500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R 500

Sadulveok
2022623265 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid

56 000EUR

  • ≈ 64 864 USD
2022623265 km4x2Euro 6Kogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R500 - Sadulveok: pilt 1
Scania R500 - Sadulveok: pilt 2
Scania R500 - Sadulveok: pilt 3
Scania R500 - Sadulveok: pilt 4
Scania R500 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (38)

Scania R500

Sadulveok
2022548000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület

57 400EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 66 486 USD
2022548000 km4x2Euro 6500 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga

Sadulveok SCANIA S500

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Sadulveok SCANIA S500: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Sadulveok SCANIA S500: pilt 1
See what's in stock now
Ärisõidukid SCANIA
4.68
Arvustused: 5
MÜÜDUD

The seller didn't indicate the price

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mark

Mudel

Tootmisaasta

Lävisõit

646000 km
Asukoht

Itaalia, S.P.231 KM.41,800 76123 ANDRIA BT Italy
Mootor/jõuülekanne
saasteklass

võimsus

493 hp
käigukast

Šassii/vedrustus
telje konfiguratsioon

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Ärisõidukid SCANIA
4.68
Arvustused: 5
MÜÜDUD

The seller didn't indicate the price

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Muu seeria Sadulveokid SCANIA

Seda veebisaiti kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja oma isikuandmete töötlemisega. Lisateave
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - RIBATTI VEICOLI INDUSTRIALI SRL