Sadulveok Scania R410, 2018, 24728 EUR müügil - Truck1 Eesti - ID: 11274072
Leia SCANIA R 410Mine SCANIA R 410 kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": Scania R410

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Sadulveok Scania R410 ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (20)
Sarnased pakkumised:
Scania R410 - Sadulveok: pilt 1
Scania R410 - Sadulveok: pilt 2
Scania R410 - Sadulveok: pilt 3
Scania R410 - Sadulveok: pilt 4
Scania R410 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (38)

Scania R410

Sadulveok
2017674000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Avaldatud: 12p

25 986EUR

  • ≈ 29 958 USD
2017674000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Kontakeeru müüjaga
Scania R 410 Euro 6, retarder, Standairco, air suspension - Sadulveok: pilt 1
Scania R 410 Euro 6, retarder, Standairco, air suspension - Sadulveok: pilt 2
Scania R 410 Euro 6, retarder, Standairco, air suspension - Sadulveok: pilt 3
Scania R 410 Euro 6, retarder, Standairco, air suspension - Sadulveok: pilt 4
Scania R 410 Euro 6, retarder, Standairco, air suspension - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (13)

Scania R 410 Euro 6, retarder, Standairco, air suspension

Sadulveok
20191029000 km4x2Euro 6410 hp
Madalmaad, Ede
Avaldatud: 1k Viitenumber 253663

24 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 706 USD
20191029000 km4x2Euro 6410 hp
Madalmaad, Ede
Kontakeeru müüjaga
Scania R410 - Sadulveok: pilt 1
Scania R410 - Sadulveok: pilt 2
Scania R410 - Sadulveok: pilt 3
Scania R410 - Sadulveok: pilt 4
Scania R410 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (40)

Scania R410

Sadulveok
2016743000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Avaldatud: 24p

23 179EUR

  • ≈ 26 722 USD
2016743000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Kontakeeru müüjaga
Scania R450 - Sadulveok: pilt 1
Scania R450 - Sadulveok: pilt 2
Scania R450 - Sadulveok: pilt 3
Scania R450 - Sadulveok: pilt 4
Scania R450 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (15)

Scania R450

Sadulveok
2018888000 km4x2
Leedu, Kaunas
Avaldatud: 17p

25 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 29 398 USD
2018888000 km4x2
Leedu, Kaunas
Kontakeeru müüjaga
Scania R450 N323 Retarder - Sadulveok: pilt 1
Scania R450 N323 Retarder - Sadulveok: pilt 2
Scania R450 N323 Retarder - Sadulveok: pilt 3
Scania R450 N323 Retarder - Sadulveok: pilt 4
Scania R450 N323 Retarder - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Scania R450 N323 Retarder

Sadulveok
20181167419 km4x2Euro 6450 hpKandevõime: 11082 kgKogumass: 19000 kg
Madalmaad, Heerenveen
Avaldatud: 30pViitenumber 20260474

24 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 245 USD
20181167419 km4x2Euro 6450 hpKandevõime: 11082 kgKogumass: 19000 kg
Madalmaad, Heerenveen
Kontakeeru müüjaga
SCANIA R410 4x2 Manual Hydraulic (750.000km) - Sadulveok: pilt 1
SCANIA R410 4x2 Manual Hydraulic (750.000km) - Sadulveok: pilt 2
SCANIA R410 4x2 Manual Hydraulic (750.000km) - Sadulveok: pilt 3
SCANIA R410 4x2 Manual Hydraulic (750.000km) - Sadulveok: pilt 4
SCANIA R410 4x2 Manual Hydraulic (750.000km) - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (14)

SCANIA R410 4x2 Manual Hydraulic (750.000km)

Sadulveok
2019700000 km4x2Euro 6408 hp
Leedu, Nemencine
Avaldatud: 2k Viitenumber 223605

24 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 245 USD
2019700000 km4x2Euro 6408 hp
Leedu, Nemencine
Kontakeeru müüjaga
Scania R410 - Sadulveok: pilt 1
Scania R410 - Sadulveok: pilt 2
Scania R410 - Sadulveok: pilt 3
Scania R410 - Sadulveok: pilt 4
Scania R410 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (35)

Scania R410

Sadulveok
2016640000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Avaldatud: 9p

22 970EUR

  • ≈ 26 481 USD
2016640000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Kontakeeru müüjaga
Scania R410 - Sadulveok: pilt 1
Scania R410 - Sadulveok: pilt 2
Scania R410 - Sadulveok: pilt 3
Scania R410 - Sadulveok: pilt 4
Scania R410 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (39)

Scania R410

Sadulveok
2016790000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Avaldatud: 8p

22 970EUR

  • ≈ 26 481 USD
2016790000 km410 hpKandevõime: 29900 kgKogumass: 40000 kg
Poola, Mońki
Kontakeeru müüjaga
SCANIA R 450 / RETARDER / NAVI / EURO 6 - Sadulveok: pilt 1
SCANIA R 450 / RETARDER / NAVI / EURO 6 - Sadulveok: pilt 2
SCANIA R 450 / RETARDER / NAVI / EURO 6 - Sadulveok: pilt 3
SCANIA R 450 / RETARDER / NAVI / EURO 6 - Sadulveok: pilt 4
SCANIA R 450 / RETARDER / NAVI / EURO 6 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (38)

SCANIA R 450 / RETARDER / NAVI / EURO 6

Sadulveok
20181569000 km4x2Euro 6450 hp
Poola, Leśna-Stara Wieś
Avaldatud: 18p

24 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 245 USD
20181569000 km4x2Euro 6450 hp
Poola, Leśna-Stara Wieś
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Sadulveok: pilt 1
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Sadulveok: pilt 2
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Sadulveok: pilt 3
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Sadulveok: pilt 4
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (19)

Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND

Sadulveok
2016821303 km4x2Euro 6411 hpKogumass: 18000 kg
Tšehhi Vabariik, Velke Mezirici

25 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 29 859 USD
2016821303 km4x2Euro 6411 hpKogumass: 18000 kg
Tšehhi Vabariik, Velke Mezirici
Kontakeeru müüjaga
Scania R410 - Sadulveok: pilt 1
Scania R410 - Sadulveok: pilt 2
Scania R410 - Sadulveok: pilt 3
Scania R410 - Sadulveok: pilt 4
Scania R410 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (16)

Scania R410

Sadulveok
2018473000 km4x2Euro 6410 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid

29 500EUR

  • ≈ 34 009 USD
2018473000 km4x2Euro 6410 hpKogumass: 18000 kg
Hispaania, Madrid
Kontakeeru müüjaga
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Sadulveok: pilt 1
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Sadulveok: pilt 2
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Sadulveok: pilt 3
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Sadulveok: pilt 4
Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (17)

Scania R410 4x2 LNG/Retarder/Full-Air/2xTank/AC/EU6d

Sadulveok
2020460779 km4x2Euro 6411 hpKogumass: 18000 kg
Saksamaa, Kriegenbrunn
Avaldatud: 10pViitenumber 40

24 999EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 820 USD
2020460779 km4x2Euro 6411 hpKogumass: 18000 kg
Saksamaa, Kriegenbrunn
Kontakeeru müüjaga
Scania G410 4X2 EURO 6 + RETARDER - Sadulveok: pilt 1
Scania G410 4X2 EURO 6 + RETARDER - Sadulveok: pilt 2
Scania G410 4X2 EURO 6 + RETARDER - Sadulveok: pilt 3
Scania G410 4X2 EURO 6 + RETARDER - Sadulveok: pilt 4
Scania G410 4X2 EURO 6 + RETARDER - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (16)

Scania G410 4X2 EURO 6 + RETARDER

Sadulveok
2020707055 km4x2Euro 6410 hpKandevõime: 11754 kgKogumass: 19000 kg
Madalmaad, Groot-Ammers
Avaldatud: 1k Viitenumber RHT20740

24 950EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 764 USD
2020707055 km4x2Euro 6410 hpKandevõime: 11754 kgKogumass: 19000 kg
Madalmaad, Groot-Ammers
Kontakeeru müüjaga
Scania R520 - Sadulveok: pilt 1
Scania R520 - Sadulveok: pilt 2
Scania R520 - Sadulveok: pilt 3
Scania R520 - Sadulveok: pilt 4
Scania R520 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (13)

Scania R520

Sadulveok
20161226275 km4x2Euro 6Kandevõime: 10522 kgKogumass: 19500 kg
Madalmaad, Vuren

24 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 706 USD
20161226275 km4x2Euro 6Kandevõime: 10522 kgKogumass: 19500 kg
Madalmaad, Vuren
Kontakeeru müüjaga
Scania R480 - Sadulveok: pilt 1
Scania R480 - Sadulveok: pilt 2
Scania R480 - Sadulveok: pilt 3
Scania R480 - Sadulveok: pilt 4
Scania R480 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Scania R480

Sadulveok
2007550000 kmEuro 4480 hpKandevõime: 13020 kgKogumass: 29000 kg
Eesti, Tõrvandi
Avaldatud: 10pViitenumber KV185-7185

24 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 28 245 USD
2007550000 kmEuro 4480 hpKandevõime: 13020 kgKogumass: 29000 kg
Eesti, Tõrvandi
Kontakeeru müüjaga
Scania R 410 CNG  - Sadulveok: pilt 1
Scania R 410 CNG  - Sadulveok: pilt 2
Scania R 410 CNG  - Sadulveok: pilt 3
Scania R 410 CNG  - Sadulveok: pilt 4
Scania R 410 CNG  - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (15)

Scania R 410 CNG

Sadulveok
2019685000 km4x2Euro 6404 hpKogumass: 18878 kg
Soome, Jalasjärvi

27 800EUR

  • ≈ 32 050 USD
2019685000 km4x2Euro 6404 hpKogumass: 18878 kg
Soome, Jalasjärvi
Kontakeeru müüjaga
SCANIA R450 - Sadulveok: pilt 1
SCANIA R450 - Sadulveok: pilt 2
SCANIA R450 - Sadulveok: pilt 3
SCANIA R450 - Sadulveok: pilt 4
SCANIA R450 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (15)

SCANIA R450

Sadulveok
2017988264 km
Hispaania, Alcalá de los Gazules
Avaldatud: 2p

25 000EUR

  • ≈ 28 821 USD
2017988264 km
Hispaania, Alcalá de los Gazules
Kontakeeru müüjaga
Scania R 410 LNG - Sadulveok: pilt 1
Scania R 410 LNG - Sadulveok: pilt 2
Scania R 410 LNG - Sadulveok: pilt 3
Scania R 410 LNG - Sadulveok: pilt 4
Scania R 410 LNG - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Scania R 410 LNG

Sadulveok
2020539664 km4x2Euro 6410 hpKandevõime: 11734 kgKogumass: 19624 kg
Belgia, Hooglede
Avaldatud: 7pViitenumber TC43844

21 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 25 248 USD
2020539664 km4x2Euro 6410 hpKandevõime: 11734 kgKogumass: 19624 kg
Belgia, Hooglede
Kontakeeru müüjaga
Scania R450 - Sadulveok: pilt 1
Scania R450 - Sadulveok: pilt 2
Scania R450 - Sadulveok: pilt 3
Scania R450 - Sadulveok: pilt 4
Scania R450 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (19)

Scania R450

Sadulveok
20181008492 km4x2
Leedu, Kaunas
Avaldatud: 1k

27 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 31 127 USD
20181008492 km4x2
Leedu, Kaunas
Kontakeeru müüjaga
Scania R410 High NGS - Sadulveok: pilt 1
Scania R410 High NGS - Sadulveok: pilt 2
Scania R410 High NGS - Sadulveok: pilt 3
Scania R410 High NGS - Sadulveok: pilt 4
Scania R410 High NGS - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (17)

Scania R410 High NGS

Sadulveok
2018725148 km4x2Euro 6410 hpKandevõime: 9473 kgKogumass: 18000 kg
Madalmaad, Geleen

29 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 34 471 USD
2018725148 km4x2Euro 6410 hpKandevõime: 9473 kgKogumass: 18000 kg
Madalmaad, Geleen
Kontakeeru müüjaga

Sadulveok Scania R410

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Sadulveok Scania R410: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Sadulveok Scania R410: pilt 1
See what's in stock now
Ärisõidukid SCANIA
4.68
Arvustused: 5
MÜÜDUD

24 728EUR

  • ≈ 28 508 USD

18 Mai 2026

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mark

Mudel

Tootmisaasta

Lävisõit

675000 km
Kogumass

40000 kg
Kandevõime

29900 kg
Värv

valge
Asukoht

Poola, ul. EŁCKA 47, 19-100, MOŃKI, Podlaskiy, Poland
Mootor/jõuülekanne
kütus

diisel
nihe

13000 cc
võimsus

410 hp
käigukast

Šassii/vedrustus
sildade arv

3-sild

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Ärisõidukid SCANIA
4.68
Arvustused: 5
MÜÜDUD

24 728EUR

  • ≈ 28 508 USD

18 Mai 2026

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Muu seeria Sadulveokid SCANIA

Antud veebisaiti kasutades nõustute sellega, et võime teie töötlema teie isikuandmeid, sealhulgas küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate kasutamist. Selle eesmärk on parandada ja isikupärastada teie kogemusi sellel saidil, ja teistel saitidel, mis kasutavad meie reklaamiteenuseid. Meie partnerettevõtted saavad ka teie seadmes küpsiseid salvestada või kasutada sarnaseid tehnoloogiaid isikuandmete kogumiseks ja töötlemiseks. Lisateave teie isikuandmete töötlemise kohta.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Roltrans KWJ Czerep