Sadulveok DAF XF 480, 2021, 42900 EUR müügil - Truck1 Eesti - ID: 9663475
Leia DAF XF 480Mine DAF XF 480 kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": DAF XF 480

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Sadulveok DAF XF 480 ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (20)
Sarnased pakkumised:
DAF FT XF 480 LD NGD - Sadulveok: pilt 1
DAF FT XF 480 LD NGD - Sadulveok: pilt 2
DAF FT XF 480 LD NGD - Sadulveok: pilt 3
DAF FT XF 480 LD NGD - Sadulveok: pilt 4
DAF FT XF 480 LD NGD - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (16)

DAF FT XF 480 LD NGD

Sadulveok
2022377500 km4x2Euro 6483 hp
Saksamaa, Heilbronn
Avaldatud: 25pViitenumber 1502352

42 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 458 USD
2022377500 km4x2Euro 6483 hp
Saksamaa, Heilbronn
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 SSC SHOW TRUCK - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 SSC SHOW TRUCK - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 SSC SHOW TRUCK - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 SSC SHOW TRUCK - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 SSC SHOW TRUCK - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 SSC SHOW TRUCK

Sadulveok
2022461157 km4x2Euro 6483 hpKandevõime: 11010 kgKogumass: 19500 kg
Madalmaad, Vuren
Avaldatud: 23pViitenumber 328094

42 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 458 USD
2022461157 km4x2Euro 6483 hpKandevõime: 11010 kgKogumass: 19500 kg
Madalmaad, Vuren
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA / - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (39)

DAF XF 480 / RETARDER / KLIMA POSTOJOWA /

Sadulveok
2022399000 km4x2Euro 6480 hp
Poola, Leśna-Stara Wieś
Avaldatud: 1k

42 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 458 USD
2022399000 km4x2Euro 6480 hp
Poola, Leśna-Stara Wieś
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC

Sadulveok
2022378661 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Saksamaa, Dortmund

42 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 458 USD
2022378661 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Saksamaa, Dortmund
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 SSC - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 SSC - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 SSC - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 SSC - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 SSC - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

DAF XF 480 SSC

Sadulveok
2021477754 km4x2480 hp
Portugal, São João de Lourosa
Avaldatud: 24p

46 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 53 608 USD
2021477754 km4x2480 hp
Portugal, São João de Lourosa
DAF XF 480 4X2 - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 4X2 - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 4X2 - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 4X2 - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 4X2 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 4X2

Sadulveok
2022415199 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Saksamaa, Dortmund

43 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 50 611 USD
2022415199 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Saksamaa, Dortmund
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 FT

Sadulveok
2022406634 km4x2Euro 6480 hp
Madalmaad, Roosendaal

44 750EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 51 591 USD
2022406634 km4x2Euro 6480 hp
Madalmaad, Roosendaal
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 FT

Sadulveok
2022372825 km4x2Euro 6480 hp
Madalmaad, Roosendaal

44 750EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 51 591 USD
2022372825 km4x2Euro 6480 hp
Madalmaad, Roosendaal
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 FT - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 FT

Sadulveok
2022367038 km4x2Euro 6480 hp
Madalmaad, Roosendaal

44 750EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 51 591 USD
2022367038 km4x2Euro 6480 hp
Madalmaad, Roosendaal
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (42)

DAF XF 480

Sadulveok
2021374000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület

38 400EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 44 270 USD
2021374000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (50)

DAF XF 480

Sadulveok
2021451000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület
Avaldatud: 2k Viitenumber IMP-4244

38 400EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 44 270 USD
2021451000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (38)

DAF XF 480

Sadulveok
2021385000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület

38 400EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 44 270 USD
2021385000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 FT AUT LED LM SpurH SpurW Standh. - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 FT AUT LED LM SpurH SpurW Standh. - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 FT AUT LED LM SpurH SpurW Standh. - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 FT AUT LED LM SpurH SpurW Standh. - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 FT AUT LED LM SpurH SpurW Standh. - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (11)

DAF XF 480 FT AUT LED LM SpurH SpurW Standh.

Sadulveok
2022558653 km4x2483 hpKandevõime: 12252 kgKogumass: 20500 kg
Saksamaa, Zimmern ob Rottweil
Avaldatud: 17pViitenumber 253360

42 350EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 48 824 USD
2022558653 km4x2483 hpKandevõime: 12252 kgKogumass: 20500 kg
Saksamaa, Zimmern ob Rottweil
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 4X2 Retarder 2xTanks - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 4X2 Retarder 2xTanks - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 4X2 Retarder 2xTanks - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 4X2 Retarder 2xTanks - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 4X2 Retarder 2xTanks - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 4X2 Retarder 2xTanks

Sadulveok
2022394637 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 20500 kg
Saksamaa, Dortmund

43 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 50 611 USD
2022394637 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 20500 kg
Saksamaa, Dortmund
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (38)

DAF XF 480

Sadulveok
2021347000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület

37 400EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 43 117 USD
2021347000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
DAF XF480 FT - Sadulveok: pilt 1
DAF XF480 FT - Sadulveok: pilt 2
DAF XF480 FT - Sadulveok: pilt 3
DAF XF480 FT - Sadulveok: pilt 4
DAF XF480 FT - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (25)

DAF XF480 FT

Sadulveok
2023244530 kmEuro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Läti, Klīves

46 200EUR

  • ≈ 53 263 USD
2023244530 kmEuro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Läti, Klīves
Kontakeeru müüjaga
DAF XG 480 SSC Mega - Sadulveok: pilt 1
DAF XG 480 SSC Mega - Sadulveok: pilt 2
DAF XG 480 SSC Mega - Sadulveok: pilt 3
DAF XG 480 SSC Mega - Sadulveok: pilt 4
DAF XG 480 SSC Mega - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (11)
Hot offer

DAF XG 480 SSC Mega

Sadulveok
2023300000 km4x2Euro 6480 hp
Leedu, Hessisch Lichtenau
Avaldatud: 20h

43 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 573 USD
2023300000 km4x2Euro 6480 hp
Leedu, Hessisch Lichtenau
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 530 NGD - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 530 NGD - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 530 NGD - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 530 NGD - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 530 NGD - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (16)

DAF XF 530 NGD

Sadulveok
2022623159 km4x2Euro 6530 hpKandevõime: 11039 kgKogumass: 19000 kg
Madalmaad, Vuren

42 950EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 516 USD
2022623159 km4x2Euro 6530 hpKandevõime: 11039 kgKogumass: 19000 kg
Madalmaad, Vuren
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 / RETARDER / I-PARK COOL / 2022 R - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 / RETARDER / I-PARK COOL / 2022 R - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 / RETARDER / I-PARK COOL / 2022 R - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 / RETARDER / I-PARK COOL / 2022 R - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 / RETARDER / I-PARK COOL / 2022 R - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (40)

DAF XF 480 / RETARDER / I-PARK COOL / 2022 R

Sadulveok
2022399000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület

44 400EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 51 187 USD
2022399000 km4x2Euro 6480 hp
Ungari, XVIII. kerület
Kontakeeru müüjaga
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC Euro6 - Sadulveok: pilt 1
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC Euro6 - Sadulveok: pilt 2
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC Euro6 - Sadulveok: pilt 3
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC Euro6 - Sadulveok: pilt 4
DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC Euro6 - Sadulveok: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

DAF XF 480 4X2 2xTanks ACC Euro6

Sadulveok
2022398271 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Saksamaa, Dortmund

43 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 50 611 USD
2022398271 km4x2Euro 6480 hpKogumass: 19500 kg
Saksamaa, Dortmund
Kontakeeru müüjaga

Sadulveok DAF XF 480

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Sadulveok DAF XF 480: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Sadulveok DAF XF 480: pilt 1
See what's in stock now
Ärisõidukid DAF
4.65
Arvustused: 4
MÜÜDUD

42 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 458 USD

1 Aprill 2025

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mark

Mudel

Viitenumber

TC67613
Tootmisaasta

Lävisõit

351378 km
Esmane registreerimise kuupäev

01.01.2021
Asukoht

Belgia, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Mootor/jõuülekanne
saasteklass

võimsus

480 hp
käigukast

käigukast

Automatikgetriebe
DPF - tahkete osakeste filter

Šassii/vedrustus
vedrustus

vedru/õhk
esitelje vedrustus

telje konfiguratsioon

sildade arv

2-sild
juhtteljed

pidurid

kettad
ABS

ESP - elektrooniline stabiilsuskontroll

esirehvid

315/70 R22.5, 80%
tagarehvid

315/70 R22.5, 90%
topeltrattad

šassii külgmised ääred

Kere/pealisehitus
tööriistakast

Kabiin/salong
kabiini tüüp

magamiskabiin
katuse tiib

ksenoontuled

päikesesirm

elektrilised aknad

elektrilised peeglid

kesklukustus

seisusoojendus

autopiloot

külmik

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Ärisõidukid DAF
4.65
Arvustused: 4
MÜÜDUD

42 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 49 458 USD

1 Aprill 2025

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Muu seeria Sadulveokid DAF

Antud veebisaiti kasutades nõustute sellega, et võime teie töötlema teie isikuandmeid, sealhulgas küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate kasutamist. Selle eesmärk on parandada ja isikupärastada teie kogemusi sellel saidil, ja teistel saitidel, mis kasutavad meie reklaamiteenuseid. Meie partnerettevõtted saavad ka teie seadmes küpsiseid salvestada või kasutada sarnaseid tehnoloogiaid isikuandmete kogumiseks ja töötlemiseks. Lisateave teie isikuandmete töötlemise kohta.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TheTruckCompany