Traktor Fendt 828, 2012, 130000 EUR müügil - Truck1 Eesti - ID: 2818288
Leia FENDTMine FENDT kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": Fendt 828

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Traktor Fendt 828 ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (10)
Sarnased pakkumised:
Fendt 828 - Traktor: pilt 1
Fendt 828 - Traktor: pilt 2
Fendt 828 - Traktor: pilt 3
Fendt 828 - Traktor: pilt 4

Fendt 828

Traktor
20183220 t
Saksamaa, Alestrup

132 730EUR

  • ≈ 151 863 USD
20183220 t
Saksamaa, Alestrup
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 profi - Traktor: pilt 1
Fendt 828 profi - Traktor: pilt 2
Fendt 828 profi - Traktor: pilt 3
Fendt 828 profi - Traktor: pilt 4
Fendt 828 profi - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

Fendt 828 profi

Traktor
20162626 t213 hp
Saksamaa, -
Avaldatud: 20pViitenumber 46618-JPHXHRF

132 000EUR

  • ≈ 151 027 USD
20162626 t213 hp
Saksamaa, -
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 vario s4 - Traktor: pilt 1
Fendt 828 vario s4 - Traktor: pilt 2
Fendt 828 vario s4 - Traktor: pilt 3
Fendt 828 vario s4 - Traktor: pilt 4
Fendt 828 vario s4 - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

Fendt 828 vario s4

Traktor
20195139 t213 hp
Saksamaa, Grindsted
Avaldatud: 9pViitenumber 46618-2E43TTZ

130 442EUR

  • ≈ 149 245 USD
20195139 t213 hp
Saksamaa, Grindsted
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2026 neu - Traktor: pilt 1
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2026 neu - Traktor: pilt 2
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2026 neu - Traktor: pilt 3
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2026 neu - Traktor: pilt 4
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2026 neu - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (27)

Fendt 828 s4 profi plus | motor 2026 neu

Traktor
20173827 t214 hp
Saksamaa, Düngstrup

129 884EUR

  • ≈ 148 606 USD
20173827 t214 hp
Saksamaa, Düngstrup
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2023 neu - Traktor: pilt 1
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2023 neu - Traktor: pilt 2
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2023 neu - Traktor: pilt 3
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2023 neu - Traktor: pilt 4
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2023 neu - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

Fendt 828 s4 profi plus | motor 2023 neu

Traktor
20172641 t209 hp
Saksamaa, Düngstrup
Avaldatud: 8pViitenumber 46618-82LKGKM

129 884EUR

  • ≈ 148 606 USD
20172641 t209 hp
Saksamaa, Düngstrup
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2024 neu - Traktor: pilt 1
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2024 neu - Traktor: pilt 2
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2024 neu - Traktor: pilt 3
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2024 neu - Traktor: pilt 4
Fendt 828 s4 profi plus | motor 2024 neu - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (15)

Fendt 828 s4 profi plus | motor 2024 neu

Traktor
20172068 t214 hp
Saksamaa, Düngstrup

132 884EUR

  • ≈ 152 039 USD
20172068 t214 hp
Saksamaa, Düngstrup
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 1
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 2
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 3
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 4
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (10)

Fendt 828 vario s4 profi plus

Traktor
20183350 t209 hp
Saksamaa, Monferran-Savès

135 000EUR

  • ≈ 154 460 USD
20183350 t209 hp
Saksamaa, Monferran-Savès
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 1
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 2
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 3
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 4
Fendt 828 vario s4 profi plus - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (12)

Fendt 828 vario s4 profi plus

Traktor
20182010 t209 hp
Saksamaa, Straubing
Avaldatud: 29pViitenumber 46618-DNQISQY

135 000EUR

  • ≈ 154 460 USD
20182010 t209 hp
Saksamaa, Straubing
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 1
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 2
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 3
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 4

Fendt 828 Vario S4 Profi Plus

Traktor
20223982 t
Saksamaa, Butzow

125 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 143 018 USD
20223982 t
Saksamaa, Butzow
Kontakeeru müüjaga
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 1
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 2
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 3
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 4
Fendt 828 Vario S4 Profi Plus - Traktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (13)

Fendt 828 Vario S4 Profi Plus

Traktor
20234485 t
Saksamaa, Bützow
Avaldatud: 2k Viitenumber 000000000003468027

125 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 143 018 USD
20234485 t
Saksamaa, Bützow
Kontakeeru müüjaga

Traktor Fendt 828

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Traktor Fendt 828: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Traktor Fendt 828: pilt 1
See what's in stock now
Põllumajandusmasinad FENDT
4.6
Arvustused: 1
MÜÜDUD

130 000EUR

  • ≈ 148 739 USD

1 Märts 2018

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mark

Viitenumber

46618-NQV61E
Tootmisaasta

Mootori tundi

1490 t
Asukoht

Saksamaa, FR-32490 MONFERRAN
Mootor/jõuülekanne
võimsus

206 hp
Šassii/vedrustus
esirehvid

600/70R60 / 600/70R60
tagarehvid

710/70R42 / 710/70R42
Kabiin/salong
kabiini õhkvedrustus

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Põllumajandusmasinad FENDT
4.6
Arvustused: 1
MÜÜDUD

130 000EUR

  • ≈ 148 739 USD

1 Märts 2018

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Antud veebisaiti kasutades nõustute sellega, et võime teie töötlema teie isikuandmeid, sealhulgas küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate kasutamist. Selle eesmärk on parandada ja isikupärastada teie kogemusi sellel saidil, ja teistel saitidel, mis kasutavad meie reklaamiteenuseid. Meie partnerettevõtted saavad ka teie seadmes küpsiseid salvestada või kasutada sarnaseid tehnoloogiaid isikuandmete kogumiseks ja töötlemiseks. Lisateave teie isikuandmete töötlemise kohta.
t1 old test archive
t1 test archive - Agricultural machinery
t1 test archive - E-FARM COM