Laotraktor Mercedes-Benz Actros 1840, 1999 müügil - Truck1 Eesti - ID: 9444944
Leia LaotraktorMine Laotraktor kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": Mercedes-Benz Actros 1840

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Laotraktor Mercedes-Benz Actros 1840 ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (5)
Sarnased pakkumised:
Mercedes-Benz Actros 1840 - Laotraktor: pilt 1
Mercedes-Benz Actros 1840 - Laotraktor: pilt 2
Mercedes-Benz Actros 1840 - Laotraktor: pilt 3
Mercedes-Benz Actros 1840 - Laotraktor: pilt 4
Mercedes-Benz Actros 1840 - Laotraktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (12)

Mercedes-Benz Actros 1840

Laotraktor
2003diisel
Madalmaad, Den Haag
Avaldatud: 2k
Küsige hinda
2003diisel
Madalmaad, Den Haag
Kontakeeru müüjaga
SISU 20-40” - Sadamatehnika: pilt 1
SISU 20-40” - Sadamatehnika: pilt 2
SISU 20-40” - Sadamatehnika: pilt 3

SISU 20-40”

Sadamatehnika
1999
Taani, Odder
Küsige hinda
1999
Taani, Odder
Kontakeeru müüjaga
Terberg YT 180 4X2 - HUB REDUCTION + NL REGISTRATION! - Laotraktor: pilt 1
Terberg YT 180 4X2 - HUB REDUCTION + NL REGISTRATION! - Laotraktor: pilt 2
Terberg YT 180 4X2 - HUB REDUCTION + NL REGISTRATION! - Laotraktor: pilt 3
Terberg YT 180 4X2 - HUB REDUCTION + NL REGISTRATION! - Laotraktor: pilt 4
Terberg YT 180 4X2 - HUB REDUCTION + NL REGISTRATION! - Laotraktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (14)

Terberg YT 180 4X2 - HUB REDUCTION + NL REGISTRATION!

Laotraktor
1999diisel21343 t
Madalmaad, Groot-Ammers
Avaldatud: 2k Viitenumber RHT / TE401795

7 950EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 9 159 USD
1999diisel21343 t
Madalmaad, Groot-Ammers
Kontakeeru müüjaga
Terberg YT180 Schotel 25T - Naafreductie - Cummins - Landbouw Kenteken Belgisch - Nieuw Gespoten / Refurbished - Laotraktor: pilt 1
Terberg YT180 Schotel 25T - Naafreductie - Cummins - Landbouw Kenteken Belgisch - Nieuw Gespoten / Refurbished - Laotraktor: pilt 2
Terberg YT180 Schotel 25T - Naafreductie - Cummins - Landbouw Kenteken Belgisch - Nieuw Gespoten / Refurbished - Laotraktor: pilt 3
Terberg YT180 Schotel 25T - Naafreductie - Cummins - Landbouw Kenteken Belgisch - Nieuw Gespoten / Refurbished - Laotraktor: pilt 4
Terberg YT180 Schotel 25T - Naafreductie - Cummins - Landbouw Kenteken Belgisch - Nieuw Gespoten / Refurbished - Laotraktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (19)

14 950EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 17 225 USD
1999diisel40122 t
Madalmaad, Oud Gastel
Kontakeeru müüjaga
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Laotraktor: pilt 1
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Laotraktor: pilt 2
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Laotraktor: pilt 3
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Laotraktor: pilt 4
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Laotraktor: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (29)

Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer

Laotraktor
2008diisel
Saksamaa, Röthenbach bei Sankt Wolfgang

6 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 7 950 USD
2008diisel
Saksamaa, Röthenbach bei Sankt Wolfgang

Laotraktor Mercedes-Benz Actros 1840

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Laotraktor Mercedes-Benz Actros 1840: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Laotraktor Mercedes-Benz Actros 1840: pilt 1
See what's in stock now
MÜÜDUD

The seller didn't indicate the price

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Tootmisaasta

Kahjustatud

Seisukord

suurepärane
Esmane registreerimise kuupäev

17.06.1999
Mootori tundi

1840 t
Värv

oranž
Asukoht

Madalmaad, Soestdijksekade 717 2574BM, Den Haag, Netherlands
Mootor/jõuülekanne
saasteklass

Euro 1
kütus

mootori silindreid

6
võimsus

1840 hp

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

MÜÜDUD

The seller didn't indicate the price

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Seda veebisaiti kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja oma isikuandmete töötlemisega. Lisateave
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - Suyi Trading