Uus Teehöövel SEM 922F müügil riigis Hiina - Truck1 Eesti, ID: 11239246
Leia SEMMine SEM kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": SEM 922F

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Teehöövel SEM 922F ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (15)
Sarnased pakkumised:
SEM 922F - Teehöövel: pilt 1
SEM 922F - Teehöövel: pilt 2
SEM 922F - Teehöövel: pilt 3
SEM 922F - Teehöövel: pilt 4
SEM 922F - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

SEM 922F

Teehöövel
Uus20264 tPuhaskaal: 16550 kg220 hp
Uus
Hiina, Min Hang Qu
Avaldatud: 1k

39 510EUR

  • ≈ 44 948 USD
Uus20264 tPuhaskaal: 16550 kg220 hp
Uus
Hiina, Min Hang Qu
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 1
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 2
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 3
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 4
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

43 901EUR

  • ≈ 49 943 USD
20163001 t
Hiina, Jinshan District
Kontakeeru müüjaga
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 1
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 2
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 3
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 4
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

43 901EUR

  • ≈ 49 943 USD
20163001 t
Hiina, Jinshan District
Kontakeeru müüjaga
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 1
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 2
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 3
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 4
Second Hand SEM921 Motor Grader / Second Hand Motor Grader Sem 921 922 919 SEM Motor Grader for Sale - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

43 901EUR

  • ≈ 49 943 USD
20163001 t
Hiina, Jinshan District
Kontakeeru müüjaga
SEM 922f - Teehöövel: pilt 1
SEM 922f - Teehöövel: pilt 2
SEM 922f - Teehöövel: pilt 3
SEM 922f - Teehöövel: pilt 4
SEM 922f - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (10)

SEM 922f

Teehöövel
Uus202653 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu

68 046EUR

  • ≈ 77 412 USD
Uus202653 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu
Kontakeeru müüjaga
SEM 922F - Teehöövel: pilt 1
SEM 922F - Teehöövel: pilt 2
SEM 922F - Teehöövel: pilt 3
SEM 922F - Teehöövel: pilt 4
SEM 922F - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (14)

SEM 922F

Teehöövel
Uus2026Puhaskaal: 17000 kg220 hp
Uus
Hiina, Min Hang Qu
Avaldatud: 1k

69 187EUR

  • ≈ 78 710 USD
Uus2026Puhaskaal: 17000 kg220 hp
Uus
Hiina, Min Hang Qu
SEM 920F 922F - Teehöövel: pilt 1
SEM 920F 922F - Teehöövel: pilt 2
SEM 920F 922F - Teehöövel: pilt 3
SEM 920F 922F - Teehöövel: pilt 4
SEM 920F 922F - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

SEM 920F 922F

Teehöövel
Uus2026Puhaskaal: 17000 kg200 hp
Uus
Hiina, Min Hang Qu
Avaldatud: 1k

69 363EUR

  • ≈ 78 910 USD
Uus2026Puhaskaal: 17000 kg200 hp
Uus
Hiina, Min Hang Qu
SEM 920F new - Teehöövel: pilt 1
SEM 920F new - Teehöövel: pilt 2
SEM 920F new - Teehöövel: pilt 3
SEM 920F new - Teehöövel: pilt 4
SEM 920F new - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (8)

SEM 920F new

Teehöövel
Uus2026197 hp
Uus
Hiina, Hefei
65 000EUR

-12,6%

56 800EUR

  • ≈ 64 618 USD
Uus2026197 hp
Uus
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Sem 920f - Teehöövel: pilt 1
Sem 920f - Teehöövel: pilt 2
Sem 920f - Teehöövel: pilt 3
Sem 920f - Teehöövel: pilt 4
Sem 920f - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (10)

sem 920f

Teehöövel
Uus43 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu

67 607EUR

  • ≈ 76 913 USD
Uus43 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu
Kontakeeru müüjaga
Brand New SEM 922F Motor Grader - Teehöövel: pilt 1
Brand New SEM 922F Motor Grader - Teehöövel: pilt 2
Brand New SEM 922F Motor Grader - Teehöövel: pilt 3
Brand New SEM 922F Motor Grader - Teehöövel: pilt 4

Brand New SEM 922F Motor Grader

Teehöövel
220 hp
Hiina, Shi Zhong Qu
Küsige hinda
220 hp
Hiina, Shi Zhong Qu
Kontakeeru müüjaga
New SEM 920F Motor Grader - Teehöövel: pilt 1
New SEM 920F Motor Grader - Teehöövel: pilt 2
New SEM 920F Motor Grader - Teehöövel: pilt 3

New SEM 920F Motor Grader

Teehöövel
Hiina, Shi Zhong Qu
Küsige hinda
Hiina, Shi Zhong Qu
Kontakeeru müüjaga
SEM 922F - Teehöövel: pilt 1
SEM 922F - Teehöövel: pilt 2
SEM 922F - Teehöövel: pilt 3
SEM 922F - Teehöövel: pilt 4
SEM 922F - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

SEM 922F

Teehöövel
Uus2023217 hp
Uus
Hiina, Song Jiang Qu
Avaldatud: 19pViitenumber A-03
Küsige hinda
Uus2023217 hp
Uus
Hiina, Song Jiang Qu
SEM 922F - Teehöövel: pilt 1
SEM 922F - Teehöövel: pilt 2
SEM 922F - Teehöövel: pilt 3
SEM 922F - Teehöövel: pilt 4
SEM 922F - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (6)

SEM 922F

Teehöövel
Uus20261 t217 hp
Uus
Hiina, Song Jiang Qu
Avaldatud: 11pViitenumber A-05
Küsige hinda
Uus20261 t217 hp
Uus
Hiina, Song Jiang Qu
SEM SEM920F - Teehöövel: pilt 1
SEM SEM920F - Teehöövel: pilt 2
SEM SEM920F - Teehöövel: pilt 3
SEM SEM920F - Teehöövel: pilt 4
SEM SEM920F - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (9)

SEM SEM920F

Teehöövel
Uus20261 t
Uus
Hiina, Dianbu
Küsige hinda
Uus20261 t
Uus
Hiina, Dianbu
SEM SEM922F - Teehöövel: pilt 1
SEM SEM922F - Teehöövel: pilt 2
SEM SEM922F - Teehöövel: pilt 3
SEM SEM922F - Teehöövel: pilt 4
SEM SEM922F - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (12)

SEM SEM922F

Teehöövel
Uus20261 t
Uus
Hiina, Dianbu
Küsige hinda
Uus20261 t
Uus
Hiina, Dianbu

Uus Teehöövel SEM 922F

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Uus Teehöövel SEM 922F: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Uus Teehöövel SEM 922F: pilt 1
See what's in stock now
MÜÜDUD

38 612EUR

  • ≈ 43 926 USD

3 Juuni 2026

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mark

Tootmisaasta

Uus

Seisukord

uus
Mootori tundi

4 t
Puhaskaal

16550 kg
Pikkus

8850 mm
Laius

2730 mm
Kõrgus

3360 mm
Maksimaalne kiirus

40 km/h
Värv

kollane
Asukoht

Hiina, NO.189 DUHUI ROAD MINHANG DISTRICT SHANGHAI CHINA
Mootor/jõuülekanne
kütus

diisel
võimsus

220 hp
mootor

Shangchai
Šassii/vedrustus
sildade arv

3-sild
rattalaas

6140 mm
Lisaseadmed
garantii

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

MÜÜDUD

38 612EUR

  • ≈ 43 926 USD

3 Juuni 2026

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Antud veebisaiti kasutades nõustute sellega, et võime teie töötlema teie isikuandmeid, sealhulgas küpsiste ja muude jälgimistehnoloogiate kasutamist. Selle eesmärk on parandada ja isikupärastada teie kogemusi sellel saidil, ja teistel saitidel, mis kasutavad meie reklaamiteenuseid. Meie partnerettevõtted saavad ka teie seadmes küpsiseid salvestada või kasutada sarnaseid tehnoloogiaid isikuandmete kogumiseks ja töötlemiseks. Lisateave teie isikuandmete töötlemise kohta.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - SHENYOU CONSTRUCTION MACHINERY CO LTD