Teehöövel Cat 140M3, 2018, 139900 EUR müügil - Truck1 Eesti - ID: 10326515
Leia CATERPILLAR 140MMine CATERPILLAR 140M kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": Cat 140M3

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Teehöövel Cat 140M3 ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (20)
Sarnased pakkumised:
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M3

Teehöövel
20158556 tPuhaskaal: 20000 kg257 hp
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 10pViitenumber 210676

129 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 151 768 USD
20158556 tPuhaskaal: 20000 kg257 hp
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M3

Teehöövel
20158174 tPuhaskaal: 17300 kg
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 10pViitenumber 212050

129 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 151 768 USD
20158174 tPuhaskaal: 17300 kg
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M3 - Joysticks / 4.88m Blade / Camera - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M3 - Joysticks / 4.88m Blade / Camera - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M3 - Joysticks / 4.88m Blade / Camera - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M3 - Joysticks / 4.88m Blade / Camera - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M3 - Joysticks / 4.88m Blade / Camera - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M3 - Joysticks / 4.88m Blade / Camera

Teehöövel
20188892 tPuhaskaal: 17680 kg257 hp
Madalmaad, Veldhoven

125 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 146 043 USD
20188892 tPuhaskaal: 17680 kg257 hp
Madalmaad, Veldhoven
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M3 - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M3 - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M3 - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M3 - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M3 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Caterpillar 140M3

Teehöövel
201510740 tPuhaskaal: 19000 kg257 hp
Madalmaad, -
Avaldatud: 1a Viitenumber 00033400

119 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 139 617 USD
201510740 tPuhaskaal: 19000 kg257 hp
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 1
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 2
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 3
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 4
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (45)

CAT 140 M

Teehöövel
201610616 t203 hp
Madalmaad, Nunspeet
Avaldatud: 1k Viitenumber CH0469

97 500EUR

  • ≈ 113 914 USD
201610616 t203 hp
Madalmaad, Nunspeet
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M2

Teehöövel
20149773 tPuhaskaal: 19000 kg247 hp
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 10pViitenumber 212659

98 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 115 082 USD
20149773 tPuhaskaal: 19000 kg247 hp
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 120M - CE - Teehöövel: pilt 1
Cat 120M - CE - Teehöövel: pilt 2
Cat 120M - CE - Teehöövel: pilt 3
Cat 120M - CE - Teehöövel: pilt 4
Cat 120M - CE - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 120M - CE

Teehöövel
200814578 tPuhaskaal: 17534 kg155 hp
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 10pViitenumber 213680

117 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 137 281 USD
200814578 tPuhaskaal: 17534 kg155 hp
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M2

Teehöövel
201110961 tPuhaskaal: 19000 kg
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 10pViitenumber 212251

92 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 108 072 USD
201110961 tPuhaskaal: 19000 kg
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 1
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 2
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 3
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 4
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

CAT 120M2

Teehöövel
201413000 t
Hispaania, Moron de la Frontera
Avaldatud: 1k

114 000EUR

  • ≈ 133 191 USD
201413000 t
Hispaania, Moron de la Frontera
Kontakeeru müüjaga
CAT 140H - Teehöövel: pilt 1
CAT 140H - Teehöövel: pilt 2
CAT 140H - Teehöövel: pilt 3
CAT 140H - Teehöövel: pilt 4
CAT 140H - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

CAT 140H

Teehöövel
20106082 t
Hiina, Dianbu

100 000EUR

  • ≈ 116 835 USD
20106082 t
Hiina, Dianbu
Cat 140M - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M

Teehöövel
201411082 tPuhaskaal: 18000 kg
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 10pViitenumber 206641

82 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 96 388 USD
201411082 tPuhaskaal: 18000 kg
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 120M - CE / Front Blade + Ripper / Auto Greasing - Teehöövel: pilt 1
Cat 120M - CE / Front Blade + Ripper / Auto Greasing - Teehöövel: pilt 2
Cat 120M - CE / Front Blade + Ripper / Auto Greasing - Teehöövel: pilt 3
Cat 120M - CE / Front Blade + Ripper / Auto Greasing - Teehöövel: pilt 4
Cat 120M - CE / Front Blade + Ripper / Auto Greasing - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 120M - CE / Front Blade + Ripper / Auto Greasing

Teehöövel
201116503 tPuhaskaal: 17534 kg185 hp
Madalmaad, Veldhoven

119 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 139 033 USD
201116503 tPuhaskaal: 17534 kg185 hp
Madalmaad, Veldhoven
Kontakeeru müüjaga
CAT 12M3 - Teehöövel: pilt 1
CAT 12M3 - Teehöövel: pilt 2
CAT 12M3 - Teehöövel: pilt 3
CAT 12M3 - Teehöövel: pilt 4
CAT 12M3 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (31)

CAT 12M3

Teehöövel
20186849 t
Prantsusmaa, Luant
Avaldatud: 1k Viitenumber N9F00899

250 000EUR

  • ≈ 292 087 USD
20186849 t
Prantsusmaa, Luant
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Caterpillar 140M

Teehöövel
200812472 tPuhaskaal: 15000 kg
Madalmaad, -

99 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 115 666 USD
200812472 tPuhaskaal: 15000 kg
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Caterpillar 140M

Teehöövel
201416792 t
Madalmaad, -
Avaldatud: 1a Viitenumber 00032938

95 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 110 993 USD
201416792 t
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (39)

Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær.

Teehöövel
2007198 hp
Norra, Sør-fron
Avaldatud: 1k Viitenumber 23844

100 400EUR

  • ≈ 117 302 USD
2007198 hp
Norra, Sør-fron
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (14)

Caterpillar 140M2 AWD

Teehöövel
201210781 tPuhaskaal: 18191 kg61 hp
Madalmaad, -

93 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 108 656 USD
201210781 tPuhaskaal: 18191 kg61 hp
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 120M2 CE - Trimble 3D GPS - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 120M2 CE - Trimble 3D GPS - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 120M2 CE - Trimble 3D GPS - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 120M2 CE - Trimble 3D GPS - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 120M2 CE - Trimble 3D GPS - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Caterpillar 120M2 CE - Trimble 3D GPS

Teehöövel
201216987 tPuhaskaal: 18392 kg192 hp
Madalmaad, -
Avaldatud: 1k Viitenumber 00034207

115 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 134 360 USD
201216987 tPuhaskaal: 18392 kg192 hp
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade

Teehöövel
2012Puhaskaal: 17680 kg268 hp
Madalmaad, Veldhoven

84 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 98 725 USD
2012Puhaskaal: 17680 kg268 hp
Madalmaad, Veldhoven
Kontakeeru müüjaga
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 1
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 2
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 3
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 4
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

CATERPILLAR 140M

Teehöövel
Uus20153500 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu

83 908EUR

  • ≈ 98 033 USD
Uus20153500 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu

Teehöövel Cat 140M3

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Teehöövel Cat 140M3: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Teehöövel Cat 140M3: pilt 1
See what's in stock now
Rasked masinad CATERPILLAR
4.6
Arvustused: 2
MÜÜDUD

139 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 163 452 USD

25 August 2025

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mudel

Viitenumber

208029
Tootmisaasta

Mootori tundi

10339 t
Puhaskaal

19000 kg
Asukoht

Madalmaad, Venlo

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Rasked masinad CATERPILLAR
4.6
Arvustused: 2
MÜÜDUD

139 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 163 452 USD

25 August 2025

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Seda veebisaiti kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja oma isikuandmete töötlemisega. Lisateave
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Smitma B.V.