Teehöövel Cat 140M, 2014, 87500 EUR müügil - Truck1 Eesti - ID: 11519084
Leia CATERPILLAR 140MMine CATERPILLAR 140M kuulutuste juurde
Arhiivitud reklaam

See reklaam eemaldati meie andmebaasistt. Aga võid siiski saata vormi "Vajan sõidukit": Cat 140M

Pange ostukuulutus
Avage kataloog
Kuulutus Teehöövel Cat 140M ei ole enam saadaval, kuid leidsime sarnaseid pakkumisi (20)
Sarnased pakkumised:
Cat 140M - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M

Teehöövel
201411082 tPuhaskaal: 18000 kg
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 16pViitenumber 206641

82 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 96 140 USD
201411082 tPuhaskaal: 18000 kg
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M2

Teehöövel
201110961 tPuhaskaal: 19000 kg
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 16pViitenumber 212251

92 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 107 793 USD
201110961 tPuhaskaal: 19000 kg
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M2 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M2

Teehöövel
20149773 tPuhaskaal: 19000 kg247 hp
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 16pViitenumber 212659

98 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 114 785 USD
20149773 tPuhaskaal: 19000 kg247 hp
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Caterpillar 140M

Teehöövel
201416792 t
Madalmaad, -
Avaldatud: 1a Viitenumber 00032938

95 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 110 707 USD
201416792 t
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 1
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 2
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 3
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 4
CATERPILLAR 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (5)

CATERPILLAR 140M

Teehöövel
Uus20153500 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu

84 607EUR

  • ≈ 98 595 USD
Uus20153500 t
Uus
Hiina, Jin Shan Qu
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M2 VHP 6x6 AWH - 4.88m Blade

Teehöövel
2012Puhaskaal: 17680 kg268 hp
Madalmaad, Veldhoven

84 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 98 471 USD
2012Puhaskaal: 17680 kg268 hp
Madalmaad, Veldhoven
Kontakeeru müüjaga
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 1
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 2
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 3
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 4
CAT 140 M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (45)

CAT 140 M

Teehöövel
201610616 t203 hp
Madalmaad, Nunspeet
Avaldatud: 1k Viitenumber CH0469

97 500EUR

  • ≈ 113 620 USD
201610616 t203 hp
Madalmaad, Nunspeet
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M2 AWD - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (14)

Caterpillar 140M2 AWD

Teehöövel
201210781 tPuhaskaal: 18191 kg61 hp
Madalmaad, -

93 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 108 376 USD
201210781 tPuhaskaal: 18191 kg61 hp
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Caterpillar 140M

Teehöövel
200812472 tPuhaskaal: 15000 kg
Madalmaad, -
Avaldatud: 1a Viitenumber 00031069

99 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 115 368 USD
200812472 tPuhaskaal: 15000 kg
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga
CAT 140H - Teehöövel: pilt 1
CAT 140H - Teehöövel: pilt 2
CAT 140H - Teehöövel: pilt 3
CAT 140H - Teehöövel: pilt 4
CAT 140H - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

CAT 140H

Teehöövel
20106082 t
Hiina, Dianbu

100 000EUR

  • ≈ 116 534 USD
20106082 t
Hiina, Dianbu
CAT 140K - Teehöövel: pilt 1
CAT 140K - Teehöövel: pilt 2
CAT 140K - Teehöövel: pilt 3
CAT 140K - Teehöövel: pilt 4
CAT 140K - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (13)

CAT 140K

Teehöövel
20221100 t171 hp
Hiina, Hefei
Avaldatud: 2k

75 573EUR

  • ≈ 88 068 USD
20221100 t171 hp
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
CAT 140K - Teehöövel: pilt 1
CAT 140K - Teehöövel: pilt 2
CAT 140K - Teehöövel: pilt 3
CAT 140K - Teehöövel: pilt 4
CAT 140K - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (10)

CAT 140K

Teehöövel
20231100 t174 hp
Hiina, Hefei

75 021EUR

  • ≈ 87 424 USD
20231100 t174 hp
Hiina, Hefei
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær. - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (39)

Caterpillar 140M Veghøvel m/ Frontskjær og Midtskjær.

Teehöövel
2007198 hp
Norra, Sør-fron
Avaldatud: 2k Viitenumber 23844

100 600EUR

  • ≈ 117 233 USD
2007198 hp
Norra, Sør-fron
Kontakeeru müüjaga
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 1
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 2
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 3
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 4
CAT 120M2 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (7)

CAT 120M2

Teehöövel
201413000 t
Hispaania, Moron de la Frontera
Avaldatud: 1k

114 000EUR

  • ≈ 132 848 USD
201413000 t
Hispaania, Moron de la Frontera
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M VHP Plus - Joysticks Controls / Top Condition - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M VHP Plus - Joysticks Controls / Top Condition - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M VHP Plus - Joysticks Controls / Top Condition - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M VHP Plus - Joysticks Controls / Top Condition - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M VHP Plus - Joysticks Controls / Top Condition - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M VHP Plus - Joysticks Controls / Top Condition

Teehöövel
201013862 t237 hp
Madalmaad, Veldhoven

69 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 80 991 USD
201013862 t237 hp
Madalmaad, Veldhoven
Kontakeeru müüjaga
Cat 140h - Teehöövel: pilt 1
Cat 140h - Teehöövel: pilt 2
Cat 140h - Teehöövel: pilt 3
Cat 140h - Teehöövel: pilt 4
Cat 140h - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (10)

cat 140h

Teehöövel
20232564 t
Hiina, Jin Shan Qu

69 067EUR

  • ≈ 80 486 USD
20232564 t
Hiina, Jin Shan Qu
Kontakeeru müüjaga
Cat 140h - Teehöövel: pilt 1
Cat 140h - Teehöövel: pilt 2
Cat 140h - Teehöövel: pilt 3
Cat 140h - Teehöövel: pilt 4
Cat 140h - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (10)

cat 140h

Teehöövel
2021563 t
Hiina, Jin Shan Qu

67 340EUR

  • ≈ 78 473 USD
2021563 t
Hiina, Jin Shan Qu
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M3

Teehöövel
20158556 tPuhaskaal: 20000 kg257 hp
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 16pViitenumber 210676

129 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 151 377 USD
20158556 tPuhaskaal: 20000 kg257 hp
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 1
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 2
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 3
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 4
Cat 140M3 - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Cat 140M3

Teehöövel
20158174 tPuhaskaal: 17300 kg
Madalmaad, Venlo
Avaldatud: 16pViitenumber 212050

129 900EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 151 377 USD
20158174 tPuhaskaal: 17300 kg
Madalmaad, Venlo
Kontakeeru müüjaga
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Teehöövel: pilt 1
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Teehöövel: pilt 2
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Teehöövel: pilt 3
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Teehöövel: pilt 4
Caterpillar 12M (12G/12H/140M) - Teehöövel: pilt 5
Vaata kõiki fotosid (20)

Caterpillar 12M (12G/12H/140M)

Teehöövel
201117165 t175 hp
Madalmaad, -
Avaldatud: 1k Viitenumber 00032663

70 000EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 81 573 USD
201117165 t175 hp
Madalmaad, -
Kontakeeru müüjaga

Teehöövel Cat 140M

Vaata sarnaseid
Hmm, tundub, et kaup on müüdud
Teehöövel Cat 140M: pilt 1

Leia uusi pakkumisi kataloogis

Avage kataloog
zoom in
Teehöövel Cat 140M: pilt 1
See what's in stock now
Rasked masinad CATERPILLAR
4.6
Arvustused: 2
MÜÜDUD

87 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 101 967 USD

7 Juuli 2026

See kuulutus on viitamiseks arhiivi salvestatud (tehnilised andmed, tüüpiline hind). Saidil ei ole aegunud kuulutusi — kõik aktiivsed valikud leiate allpool.

Mudel

Viitenumber

206641
Tootmisaasta

Mootori tundi

11082 t
Puhaskaal

18000 kg
Asukoht

Madalmaad, Venlo
Mootor/jõuülekanne
mootor

C7
Kere/pealisehitus
laadimispikkus

10 mm

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Rasked masinad CATERPILLAR
4.6
Arvustused: 2
MÜÜDUD

87 500EUR

Hind ilma KM-ta

  • ≈ 101 967 USD

7 Juuli 2026

See pakkumine on üksnes informatiivne. Palun kinnitage üksikasjad otse müüjalt.

Seda veebisaiti kasutades nõustute küpsiste kasutamise ja oma isikuandmete töötlemisega. Lisateave
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Smitma B.V.